X

KARTKI I UPOMINKI

Na specjalne zamówienie mogę wykonać personalizowane upominki: kartki, exploding-boxy, przepiśniki, czekoladowniki, itp.
Tutaj znajdują się przykładowe takie realizacje, więcej przykładowych zdjęć znajduje się na fejsbukowym profilu Mia-Arto --> tutaj

 W celu zamowienia wyślij mi maila lub wiadomość na fb profilu Mia-Arto - ustalimy szczegóły.

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Kartki okolicznościowe tradycyjne w kopercie lub pudełku

Najczęściej w formatach 14x14cm, 10x21cm lub 10,5x15cm. Na wszelkie okazje – urodziny, imieniny, ślub, komunia, chrzest i wiele innych. Mogą być w kopercie lub w ozdobnym, dopasowanym do stylu kartki pudełku. W środku kartki miejsce na życzenia (lub możliwość nadrukowania gotowych życzeń i podpisu przeze mnie). Jeżeli w prezencie dawane są pieniądze jest możliwość umieszczenia w środku kartki specjalnej kieszonki na nie.
Przez telefon

Czekoladowniki

Czekoladowniki to ozdobne opakowanie dla słodkiego upominku, najczęściej ma wpisane życzenia. Innymi słowy - kartka z czekoladą w środku.
Przez telefon

Exploding-Boxy

Kolejna opcja jak pomysłowo podarować pieniądze. Ozdobne pudełko, które po zdjęciu wieczka otwiera się na 4 strony. Na każdej z nich umieszczony jest jakiś obrazek lub tekst, a za nim kieszonka do której można schować pieniądze. W innej wersji w środku pudełka umieszcza się małe pudełeczko, do którego można włożyć prezent (kolczyki, medalik, itp.) lub pieniądze.
Przez telefon

Kartki - kopertówki

Są idealnym rozwiązaniem jeżeli dajesz w prezencie pieniądze. Zdobione na zewnątrz, w środku życzenia plus dużo miejsca na pieniądze, nie potrzebują już dodatkowej koperty, dzięki czemu nasz prezent będzie niewątpliwie wyróżniał się spośród sterty zwykłych białych kopert.
Przez telefon