X

DODATKI

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Menu weselne

Menu najczęściej mają wymiary około 14x21cm (złożone). Można je zrobić również jednokartkowe. Na zdjęciach przykładowe menu. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
10,00 zł

Numery stołów

Wymiary numerków ustalane są indywidualnie wg potrzeb, najczęściej są zbliżone do formatu A5. Można je zrobić w formie stożka, w formie 3 stronnego stojaczka (obydwa same stoją) lub tylko jako karty do włożenia w ramki. Na zdjęciach przykładowe numery. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
10,00 zł

Pudełko na ciasto

Wymiary: 19x9x11cm. Etykietę pudełka można dopasować do pozostałych dodatków. Mogę wykonać również naklejkę na pudełko. Na zdjęciach przykładowe pudełka. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
4,00 zł

Śpiewniki weselne

Śpiewniki mają wymiary około 14x21cm (złożone). Na zdjęciach przykładowe okładki śpiewników.
10,00 zł

Winietki

Winietki mają najczęściej wymiar 7,4cm x 5,2cm. Na zdjęciach przykładowe winietki. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
1,00 zł

Winietki zbiorcze

Winietki zbiorcze, listy gości. Na zdjęciach przykładowe wykonania. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
10,00 zł

Zawieszki na alkohol

Zawieszki mają najczęściej wymiar około 5x7cm. Na zdjęciach przykładowe zawieszki. Najwięcej zdjęć realizacji znajduje się na facebooku - zachęcam do obejrzenia.
1,00 zł